Hakkımızda

Kervansaray Hotel & pansion,kasabanın,merkezine 150 metre uzaklıkta ,sakin, huzurlu bir bölümünde yer alan ve ünlü Pamukkale travertenleri yürüyerek sadece 5 dakika uzaklıktadır. Aile tarafından işletilen, Kervansaray Hoteli şirin, mütevazı rahat, sıcak ve samimi ortamda bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Klima, saç kurutma makinesi, free Wi-Fi ve TV gibi sıcak, modern dekorasyonu ve modern teknoloji ile donatılmış odaları kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacaktır.

Kervansaray hoteli odaları balkonlu olup ünlü pamukkkale traverten manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Terasından pamukkalenin ünlü traverten manzarasını seyseredebilirsiniz. ve üzerinde içkinizi yudumlarken muhteşem Pamukkale travertenlerin manzarasını seyredebilir veya adeta onunla beraber yaşayabilirsiniz..Çatı katındaki muhteşem veranda Pamukkalenin harika travertenlerinin görünümünü sunuyor.

MİSYONUMUZ
Bizim 27yıllık deneyimimiz ailemizin kuruluşu, bu rahat ve güvenli bir ortamdaünlü Pamukkale travertenlerin tadını çıkarırken rahatlayın ve güneşin batışını izleyin veya Çatı katındaki muhteşem traverten manzaralı restoranımızda, Türk mutfağından yapılan lezzetli,taze ev yemeklerinin tadını çıkarın. Ayrıca, kalsiyum açısından zengin Pamukkale termal su ile doldurulmuş açık yüzme havuzundayüzebilirsiniz ve güneşlenebilirsiniz..

VİZYONUMUZ
Kervansaray hoteli Personeli Pamukkale, Hierapolis, Afrodisyas, Kaklık ,Mağarası ve Keloğlan Mağarası gibi yerlere günlük turlar için size yardımcı olacaktır, ve günlük seyahat ihtiyaclarınız icin kaliteli güvenli ve düzenli seyahat edebilmeniz için yardımcı olacaktır. özellikle seyahat ihtiyaçları içintasarlanmış, çeşitli etkinlikler ve olanaklar sunuyoruz.